#
स्थानिय

दमक ५ मा महिलाहरुका लागि पाँच दिने तालिम

    ८ पुष २०७६, मंगलवार १५:५६

दमक/ झापाको दमक ५ मा महिलाहरुका लागि उद्घोषण, माइन्युट तथा प्रतिवेदन लेखन सम्बन्धि पाँच दिने तालिम प्रदान गरिएको छ । दमक ५ को वडा कार्यालयले आयोजना गरेको सो तालिममा वडाका ५० भन्दा बढी महिलाहरुको सहभागिता थियो ।

तालिममा पत्रकारहरु गोपाल झापाली, विष्णु पौडेल, गिरिराज भटटराई, गोविन्द कटटेल र अधिवक्ता लक्ष्मी निरौलाले सहजीकरण गर्नु भएको थियो । तालिमको आज आयोजित समापन कार्यक्रममा दमक नगरपालिकाका प्रमुख रोमनाथ ओलीको प्रमुख आतिथ्य रहेको थियो ।

दमक ५ का वडाध्यक्ष इन्द्रबहादुर गुरुङको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा सहभागिहरुका तर्फबाट चन्द्रा काफ्लेले सो तालिम आफुहरुका लागि उपब्धिमुलक भएको बताउनु भयो । कार्यक्रममा नगर प्रमुख ओलीले तालिममा सिकेका कुराहरुलाई व्यवहारमा उतार्न आग्रह गर्नु भयो । समापन कार्यक्रमको सञ्चालन वडा सदस्य कृतिका भटटराईले गर्नुभएको थियो । सो अवसरमा वडा सदस्यहरु दुर्गा पौडेल, ख्याकुमारी परियार, वडा सचिव भोसकुमार थुलुङ, दीपिनी आधारभुत विद्यालयका प्रधानाध्यापक शेषकुमार निरौला लगायतको आतिथ्य रहेको थियो ।निस्कर्ष न्यूज

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु