#
मुख्य खबर

दमकको रतुवाखोलामा मेयरको गाडि दुर्घटना

    १२ माघ २०७६, आईतवार १९:३६

दमक/ झापाको शिबसताशी नगरपालिकाका प्रमुख चन्द्रकुमार शेर्मा चढेको सवारी साधन दुर्घटना भएको छ । आज अपरान्ह दमकको रतुवा खोलामा अहिलेसम्म पहिचान खुल्न नसकेको सवारी साधनको ठक्करले शेर्मा सवार गाडिलाइ ठक्कर दिएको बताईएको छ ।

 

सेतो नम्बर प्लेटको नगरपालिकाको नै सवारी साधनमा शेर्मा सवार रहेका थिए । सवारी साधनमा ठुलो क्षति पुगे पनि मेयर शेर्मालाइ कुनै चोटपटक नलागेको प्रहरीले जनाएको छ । दुर्घटनाबारे अनुसन्धान भइरहेको र ठक्कर दिएको गाडिको खोजी कार्य तिब्र बनाईएको प्रहरीले जनाएको छ ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु