#

झापामा १ जना सहित गरेर थप १८ जनामा काेराेना संक्रमण, संक्रमितकाे संख्या ३७५ पुग्याे


नेपालमा साेमबार साँझ थप १८ जनामा काेराेना पुष्टि भएकाे छ। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार बाँके नरैनापुरका ११२ र धनुषाका २ पुरुषमा काेराेना संक्रमण पुष्टि भएकाे हाे। त्यस्तै, खाेटांगकाे हलेसी, दैलेखकाे आठबिस, सुनसरी र झापाका १/१ जनामा पुरुषमा पनि काेराेना संक्रमण देखिएकाे छ।

उनीहरुकाे स्वाबकाे परीक्षण टेकुस्थित राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयाेगशाला, वीपी काेइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान,भेरी अस्पताल र काेषी अस्पतालमा गरिएकाे थियाे। यससँगै नेपालमा काेराेना संक्रमितकाे संख्या ३ सय ७५ पुगेकाे छ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

  

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु