#
मनोरञ्जन

आमिर खानका घरेलु सहयोगीमा देखियो कोरोना संक्रमण

  एजेन्सी   १६ असार २०७७, मंगलवार १४:१६

कोरोनाभाइरस अब आमिर खानको घरसम्म पुगेको छ । आमिर खानले सोसल मिडियामा पोस्ट गर्दै उनको घरका एक कर्मचारीमा कोरोनाभाइरस संक्रमण देखिएको जानकारी दिए । यसका साथै, उनको परिवारका अन्य सदस्यको पनि परीक्षण भएको छ । आमिर र उनको परिवारको परीक्षण नेगेटिभ आएको छ । तर उनकी आमा जिनत हुसैनको अहिलेसम्म पनि परीक्षण भएको छैन । आमिरले प्रशंसकले आफ्नी आमाका लागि प्रार्थना गरिदिन अपिल गरेका छन् ।

बिएमसीको गरे तारिफः

आमिर खानले कर्मचारी पोजेटिभ पाएपछि बीएमसीद्वारा लिइएको एक्सनबारे पनि लेखेका छन् । आमिरको पोस्टमा संख्याबारे त जानकारी दिएको छैन तर उनी एकभन्दा बढी कर्मचारीको कुरा गरिरहेका छन् । सबैलाई क्वारेन्टाइनमा राखिएको छ । आमिरले पनि बीएमसीद्वारा उनलाई दिएको स्वास्थ्य सहायतको पनि तारिफ गर्दै धन्यवाद दिएका छन् । साथै, कोकिलाबेन अस्पतालका डाक्टर, नर्स र स्टाफलाई पनि धन्यवाद दिए ।

https://www.instagram.com/_aamirkhan/?utm_source=ig_embed

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु