#
कोरोना

प्रदेश १ का आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री कार्की होम क्वारेन्टाइनमा

  सवाल नेपाल   २२ श्रावण २०७७, बिहीबार २२:४१

दमक। प्रदेश नं १ का आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री हिक्मत कार्की होम क्वारेन्टाइनमा बस्नु भएको छ । यही साउन १४ गते प्रहरी समायोजनसम्बन्धी समन्वय समितिको बैठकमा समितिमा रहेका प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्रीहरु, संघीय सरकारका गृहमन्त्रीलगायतले बालुवाटार पुगेर प्रधानमन्त्रीसँग छलफल गरेका थिए ।

देशमा प्रहरी व्यवस्थापन सम्बन्धमा काठमाण्डौंमा भएको छलफलमा सहभागी प्रदेश नं. २ का आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री ज्ञानेन्द्रकुमार यादवलाई कोरोना सक्रमण भएको पुष्टि भएसँगै मन्त्री कार्की होम क्वारेन्टाइनमा बस्नु भएको वहाँका स्वकीय सचिव कमल पौडेलले सवाल नेपाललाई जानकारी दिनुभयो।

काठमाडौंमा प्रदेश प्रहरी विधेयक पारित भइसकेपछि प्रदेशमा प्रहरी व्यवस्थापन सम्बन्धमा भएको छलफलमा ७ वटै प्रदेशका आन्तरिक मामिला तथा कानूनमन्त्री सहभागी रहनु भएको थियो ।

कार्कीको सचिवालयले १६ साउनपछि मन्त्रीसँग भेटघाट गर्ने र प्रत्यक्ष सम्पर्कमा पुग्नेहरूलाई सतर्क रहन आग्रह समेत गरेको छ । मन्त्री कार्कीका स्वकीय सचिव कमल पौडेलका अनुसार मन्त्री कार्कीले आफूहरूसँग प्रत्यक्ष सम्पर्कमा रहेका सबैलाई स्वाब परीक्षण गर्न आग्रह समेत गर्नु भएको छ ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु