#
मुख्य खबर

नेपाल विद्युत प्राधिकरणको निमित्त कार्यकारी निर्देशकमा लेखनाथ कोइराला नियुक्त

  सवाल नेपाल   ३० भाद्र २०७७, मंगलवार २०:१२

काठमाडौं, ३० भदौ । लेखनाथ कोइराला नेपाल विद्युत प्राधिकरणको निमित्त कार्यकारी निर्देशकमा नियुक्त भएका छन् । उर्जा, जलस्रोत तथा सिँचाईमन्त्री वर्षमान पुनले कोइरालालाई आज निमित्त कार्यकारी निर्देशकमा नियुक्त गरेका हुन् ।

कोइराला प्राधिकरणको १२औं तहका कर्मचारी हुन् । मन्त्री पुनका प्रेस सल्लाहकार दयानिधि भट्टका अनुसार कोइरालालाई वरिष्ठताका आधारमा उक्त जिम्मेवारी दिईएको हो । उनले भने,‘यसअघि कुलमान घिसिङ कार्यकारी निर्देशक हुँदा र उहाँको अनुपस्थितिमा कोइरालालाई नै निमित्तको कार्यकारी प्रमुखको जिम्मेवारी दिईने गरिएको थियो । त्यही परम्परालाई मन्त्रीज्यूले निरन्तरता दिनुभएको हो । अर्को व्यवस्था नभएसम्मको लागि मन्त्रीज्यूले कोइरालालाई निमित्त कार्यकारी प्रमुखको जिम्मेवारी दिनुभएको हो ।’

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु