#
कोरोना

दमकका थप ८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, संक्रमितको संख्या १३७ पुग्यो

  सवाल नेपाल   ३१ भाद्र २०७७, बुधबार १३:३७

दमक। झापाको दमकका थप ८ जनामा कोरोना भाइरस संक्रमण पुष्टि भएको छ । आज संक्रमण पुष्टि भएका ८ जनासँगै दमकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि हुनेको संख्या एक सय ३७ पुगेको छ । आज संक्रमण पुष्टि हुनेमा ७ पुरुष र एक महिला छन् ।

संक्रमितहरु वडा नम्बर १,४,५, ८ र १० का हुन् । कोरोना संक्रमण पुष्टि भएकामध्ये ७६ पुरुष र २४ महिला गरी एक सय जनाले कोरोना जितिसकेको दमक नगरपालिकाको क्वारेन्टाइन व्यवस्थापन समितिको सदस्यसचिव कुबेरप्रसाद भट्टराईले सवाल नेपाललाई जानकारी दिनुभयो । आज संक्रमण पुष्टि भएकाहरुलाई कहाँ पठाउने भन्ने निर्णय भइनसकेको सदस्यसचिव भट्टराईले जानकारी दिनुभयो ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु