कोरोना

झापामा दुखद खबर – कोरोनाले लियो २५ बर्षिय युवतीको ज्यान


  काठमाडाैं   सवाल नेपाल   २०७७ कार्तिक २२, १६:१३

दमक/ झापाको शिवसताक्षी वडा नं ६ की २५ बर्षिय एक युवतीको कोरोना संक्रमणका कारण आज मृत्यु भएको छ । रुघाखोकी , ज्वरो लगायतका समस्या आएपछि उपचारका लागि नोबेल अस्पताल विराटनगरमा भर्ना गरिएकी उनको राती करिब एक बजे मृत्यु भएको हो ।

साता अघि अस्पताल भर्ना गरिएकी ति युवतीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको पारिवारिक स्रोतले जनाएको छ । उनी निजी स्वास्थ्य संस्थामा कार्यरत ल्याब टेक्निसियन रहेको बताइएको छ । झापामा यससंगै कोरोना संक्रमित मृतकको संख्या ५८ पुगेको छ । निष्कर्ष न्यूज बाट 

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु