कोरोना

भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४५ हजारभन्दा बढी कोरोना संक्रमित थपिए


  काठमाडौं   सवाल नेपाल   २०७७ कार्तिक २४, १४:२६

एजेन्सी । भारतमा पछिल्लो २४ घण्टामा ४५ हजारभन्दा बढी कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । पछिल्लो २४ घण्टामा भारतमा ४५ हजार ९ सय ३ जना कोरोना संक्रमित भेटिएको भारतीय सञ्चारमाध्यामहरुले जनाएका छन् । सोही समयवधिमा ४९० जनाको मृत्यु भएको छ । योसहित भारतमा कुल संक्रमितहरुको संख्या ८५ लाख ५३ हजार ६ सय ५७ पुगेको छ भने मृत्यु हुनेहरुको संख्या १ लाख २६ हजार ६११ पुगेको छ ।

पछिल्लो २४ घण्टामा अस्पतालबाट निको भएर घर फर्किनेहरुको संख्या ४८ हजार, ४०५ रहेको छ । योसहित निको भएर फर्किनेहरुको संख्या ७९ लाख १७ हजार ३ सय ७३ पुगेको छ । भारतमा अहिले संक्रिय संक्रमितहरुको संख्या ५ लाख ९ हजार ६ सय ७३ रहेको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु