कोरोना

बिर्तामोडका मेयर सिवाकोटी र उनका श्रीमतीलाई कोरोना


  दमक   सवाल नेपाल   २०७७ मंसिर ६, २०:२८

झापा । बिर्तामोड नगरपालिकाका मेयर धुव्रकुमार सिवाकोटीलाई कोरोना भाइरसको संक्रमण पुष्टि भएको छ । श्रीमतीलाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएसँगै उनी होमआइसोलेशनमा बस्दै आएका थिए । मेची प्रादेशिक अस्पताल भद्रपुरमा पिसिआर परीक्षण गर्दा उनको रिपोर्ट आज पोजेटिभ आएको हो ।

श्रीमतीलाई कोरोना देखिएपछि मेयर सिवाकोटीले परिवारका सबै जनाको परीक्षण गराएका थिए । त्यस्तै, घरमा काम गर्ने एक सहयोगीलाई कोरोना पुष्टि भएको बिर्तामोड स्वास्थ्य शाखाले जनाएको छ । यता आज जिल्लामा २८ महिला र २६ पुरुष गरी ५६ जना संक्रमित थपिएको स्वास्थ्य कार्यालय झापाले जनाएको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु