राष्ट्रिय खबर

चितवनको टाँडीमा शंकास्पद वस्तु फेला, सेनाद्वारा डिस्पोज


  काठमाडौं   सवाल नेपाल   २०७७ मंसिर ७, १४:०५

काठमाडौं । चितवनको टाँडीमा बमजस्तो देखिन शंकास्पद बस्तु फेला परेको छ । टाँडी बजारमा कालो प्लाष्टिक बेरेर राखिएको शंकास्पद बस्तु नेपाली सेनाको टोलीले डिस्पोज गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय चितवनका प्रवक्ता (डिएसपी) सुर्यबहादुर थापाले रातापाटीलाई बताए ।

टाँडीस्थित निर्माणाधीन आकाशे पुलमा फेला परेको शंकास्पद बस्तु ढुंगालाई प्लाष्टिकले बेरेको राखिएको खुलेको छ । त्रास सिर्जना गराउन दुईओटा पोका बनाएर शंकास्पद बस्तु राख्नेको खोजी भइरहेको डिएसपी थापाले बताए ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु