अनौठा कुरा

अनौठो उपचार! बिरामीलाई अंग्रेजी फिल्म र मनपर्ने टिभी शो देखाउँदै गरियो टाउकोको शल्यकृया


  काठमाडाैं   एजेन्सी   २०७७ मंसिर ७, १४:५५

एजेन्सी । गम्भीर रोग लागेका बिरामीको शल्यक्रिया गर्न डाक्टरहरूको लागि प्रायः धेरै गाह्रो हुन्छ र जब त्यो कुरा टाउकोसंग सम्बन्धितका लागि थप जटिल हुन्छ । यस्तो अवस्थामा चिकित्सकको सानो गल्तीको लागि पनि कुनै ठाउँ हुँदैन । भारतको आन्ध्र प्रदेशको गुन्टूरमा चिकित्सकले गरेको एउटा अनौठो शल्यकृयाले सबैलाई आश्चर्य बनाएको छ ।

चिकित्सकले विरामीलाई वे हो स नबनाई शल्यकृया गरेका छन् । टाउकोको शल्यकृया गर्दा यस्तो गरिएको हो । विरामीलाई उसको मन पर्ने टेलिभिजन शो र फिल्म देखाउँदै शल्यकृया गरिएको हो । शल्यकृयाका क्रममा अपरेसन थिएटरमा बिरामीलाई उसको मनपर्ने शो बिग बॉस र हलिउड फिल्म देखाइएको थियो ।

एक निजी अस्पतालमा, डाक्टरहरूले ओपन ब्रेन सर्जरी गरेका छन् सो शल्यकृया सफल भएपछि चिकित्सक पनि खुसी भएका थिए । ३३ वर्षका विरामी भारा प्रसादको मस्तिष्कमा भएको समस्या हटाउन ओपन ब्रेन सर्जरी गरिएको हो । शल्यक्रिया गुन्टूरको ब्रिन्डा न्यूरो केन्द्रमा गरिएको थियो र त्यसको पछि उनलाई शनिबार अस्पतालबाट डिस्चार्ज गरियो।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु