सामाजिक संघ/ सस्था

डिपिएल युथ टिमको राष्ट्रिय महाधिवेशन माघ १० मा हुदै


  दमक   सवाल नेपाल   २०७७ माघ ७, १३:४६

दमक पब्लिक लाइब्रेरी अन्तर्गतको डिपीएल युथ टिमको राष्ट्यि महाधिवेशन माघ १० गते दमकमा हुने भएको छ । लाइब्रेरीका अध्यक्ष भेषराज न्यौपानेका अनुसार बिभिन्न जिल्लामा रहेका जिल्ला समितिबाट करिब ५ सय जनाको महाधिबेशनमा सहभागीता रहने छ ।

अहिले सम्म १२ वटा स्थानमा शाखा समिति गठन भइसकेका छन् । यस्तै थप ५ वटा शाखा महाधिवेशन अघि नै अनुबन्धित भइसक्ने छन् । न्यौपानेका अनुसार पोखरा, हेटौडा, चितवन, विराटनगर, बिर्तामोड सहितका स्थानमा शाखा गठन भइसकेका छन् । ४० वर्ष सम्मका युवाहरु संगठित रहेको यो संस्थाले नयाँ नेतृत्व समेत चयन गर्ने छ । युवाहरुलाई संगठित गर्दै पठन संस्कृतिको विकास गरि नेतृत्व र व्यक्तित्व विकासका लागि यो संस्था क्रियाशिल रहेको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु