कन्नड भाषाको फिल्म कान्ताराले हरेक दिन नयाँ कीर्तिमान बनाइरहेको छ । यसमा फिल्मको नाममा अर्को नयाँ उपलब्धि थपिएको छ । फिल्मले हालै हलमा प्रदर्शन भएको ५० दिन पूरा गरेको छ । सेप्टेम्बर ३० मा रिलिज भएको यो फिल्म यतिका दिनपछि पनि हलमा कमाई गरिरहेको छ । फिल्मले शुक्रबारसम्म विश्वभरबाट करिब ३७७ करोड भारुको कमाएको छ, जबकि यो फिल्मको बजेट १८ करोड भारु मात्रै छ ।

अधिकांश चलचित्र हलमा दुई हप्ताभन्दा नटिक्ने समयमा कान्ताराले ५० दिन पुरा गर्नुलाई ठूलो उपलब्धिको रुपमा होरिएको छ । सिनेमा हलमा ५० दिन पूरा भएपछि फिल्मका निर्माताले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल अकाउन्टमा एक नोट शेयर गर्दै फ्यानहरुलाई धन्यवाद दिएका छन् ।

कान्ताराको निर्माण गर्ने होम्बले फिल्म्सले आफ्नो सामाजिक सञ्जाल अकाउन्टमा एउटा नोट साझा गरेको छ जसमा भनिएको छ– ‘हाम्रो लागि ईश्वरीय उत्सवको समय आएको छ । विश्वभरि फिल्मप्रति माया देखाउने सबै फ्यानहरूलाई धन्यवाद । हम आपके इस्स प्यार को दिल से । पञ्जुर्ली र गुलिगा दैवको आशीर्वादले हामी हुर्कियौं ।’

कमाई ४०० करोड भारु नजिक
१८ करोड भारुको बजेटमा बनेको कान्ताराले हालसम्म विश्वभर करिब ३ सय ७७ करोड संकलन गरेको छ । कुल कमाइमध्ये भारतभित्रको बक्स अफिसमा फिल्मले ३४४ करोड भारु कमायो भने विदेशमा ३३ करोड । यस हिसाबले फिल्म अब ४०० करोड भारु नजिक पुगेको छ ।

चलचित्र प्रदर्शनको ५० दिनपछि पनि एकहजार स्क्रिनमा चलिरहेको छ, जुन कतिपय अवस्थामा नयाँ फिल्मले नपाउने पर्दा संख्या हो । भारतबाहेक अमेरिका, बेलायत, अस्ट्रेलिया र युएई लगायतका देशमा पनि फिल्मले चर्चा मचाएको छ । ऋषभ शेट्टीको लेखन र निर्देशनमा बनेको यो फिल्ममा ऋषभ शेट्टी आफै प्रमुख भूमिकामा छन् ।
यो फिल्मले भारतको कर्नाटक राज्यको ग्रामीण क्षेत्रमा मनाइने अनुष्ठान ‘दैवा कोला’मा आधारित छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय