राजनीति

बागमती प्रदेश सभाको बैठक दिउँसो एक बजे बस्दै


  काठमाडौँ   सवालनेपाल   २०७७ चैत्र २४, १२:०७

काठमाडौं । बागमती प्रदेश सभाको बैठक मंगलबार एक बजे बस्ने भएको छ । यस अघि प्रचण्ड-नेपाल समूहले पेस गरेको अविश्वासको प्रस्तावका कारण सहज रुपमा बस्न नसकेको सो बैठक मंगलबार बस्न लागेको हो । कार्यसूची किटान भइनसके पनि बैठकमा राष्ट्रिय सरोकारका विषयबारे जानकारी दिइने बताइएको छ ।

यसअघि बागमति प्रदेशको प्रदेश बैठक पटक–पटक सूचना टाँसेर स्थगित हुँदै आएको थियो । मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलविरुद्ध २०७७ पुस १० मा अविश्वासको प्रस्ताव पेस भएको थियो । जसका कारण मुख्यमन्त्रीको पद धरापमा परेका थियो । तर, एमाले सांसदहरुले अविश्वास प्रस्ताव फिर्ता लिएपछि मुख्यमन्त्रीको पद सुरक्षित भएको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु