इन्स्टाग्राम यो ‘थेरगाउँ क्वीन’ को नाममा अकाउन्ट चलाउने महिला र उनका अन्य साथीहरुलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । दुवै जनावि’रुद्ध प्रहरीले मु’द्दा दर्ता गरेको छ । सोही क्रममा उनका एक युवा साथी अझै फ’रा’र छन् । जसको प्रहरीले खोजी गरिरहेको छ । यी व्यक्तिहरूले अ’ ‘श्लि’ ल भिडियो बनाउने गरेको प्रहरीको भनाइ छ, यस विषयमा उजुरी परेपछि प्रहरीले पक्राउ गरेको हो । युवतीको इन्स्टाग्राम बायोमा उनले लेखेकी छिन् ।

वास्तवमा इन्स्टाग्राममा ‘थेरगाँव क्वीन’ नामबाट एकाउन्ट चलाउने यी युवतीको नाम साक्षी हेमन्त श्रीमल भनिएको छ । जो पिम्परी चिं’चव’डको थेरगाउँ क्षेत्रका हुन्। साक्षीले आफ्ना अन्य दुई सहयोगीसँग मिलेर धेरै भिडियो बनाए, जुन भाइरल भयो । यी सबै भिडियोहरूमा नराम्रा कुराहरु समावेश थियो। कतिपय भिडियोमा ज्या’ ‘न मा’ ‘र्ने ध’ “म्की आएको थियो ।

त्यसपछि वाकड प्रहरी चौकीकी महिला उपनिरीक्षक संगीता जिजाभाउ गोडेले यस विषयमा उजुरी दिएकी थिइन् । यो उजुरीलाई ग’म्भीरताका साथ लिएर साक्षी हेमन्त श्रीश्रीमलसँगै पुणेमा बस्ने उनका साथी कुणाल काम्बले र चिंचवड क्षेत्रमा बस्ने साथी साक्षी राकेश क’श्यपविरु’द्ध धारा २९२, २९४, ५०६, ३४ अन्तर्गत मु’द्दा दर्ता गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय