काठमाडौं ।पछिल्लो समय नेपाल बाहिर बसेर पनि नेपाली गीत संगीतको क्षेत्रमा अनवरत लाग्ने व्यक्तिहरु बढ्दै गएका छन् । त्यसमध्ये एक हुन् सुमधुर स्वरकी धनि गायिका ‘अबुन पाण्डे’ । गायिका पाण्डेले आफ्नै शब्दमातथा स्वरमा ‘गोरेटो’ गीतको म्युजिक भिडियो सार्बजनिक गरेकी छिन ।

भिडियोलाई अस्ट्रेलियाको ‘कुइन्स ल्याण्ड’ सहरको बिभिन्न रमणीय स्थानमा अष्ट्रेलियनप्राबिधिकहरुद्वारा अत्याधुनिक ‘ड्रोन’को प्रयोग गरि छायांकन गरिएको थियो । जसको निर्माणको क्रममा निर्देशक जीवन रसाइली सहितको टोलीले २÷३ दिनलगातर मिहेनेत गरेका थिए ।

पछिलो समय नेपालका चर्चित गायकहरुलाई आफ्नो संगीतमा गीत गाउन सफल संगीतकार टिका दाहालले यस गीतमा संगीत गरेका छन् भने निकै व्यस्त रहँदै आएका मोडल ‘राजु कान’ले अभिनय गरेका छन् ।

अन्तरराष्ट्रिय नेपालीकलाकार समाज ‘कुइन्स ल्याण्ड’ अष्ट्रेलियाकाप्रमुख समेत हुन । उनलाई भर्खरै मात्र डेब्यु गरेकी नयाँ अनुहारकी मोडल ‘इरोमा श्रेष्ठ’ले साथ् दिएकी छिन ।‘गोरेटो’को निर्देशन अस्ट्रेलियामा आजकलअतिब्यस्तमानिने निर्देशकजीवन रसाइलीले गरेकाहुन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय