#

सहित ३ जनालाई अदालतमा प्रस्तुत गरिँदै, समर्थककाे भीड उर्लियाे

  पत्रपत्रिका   Friday, August 16, 2019

चितवन प्रहरीले आत्महत्या प्रकारणमा पक्राउ गरिएको चर्चित कार्यक्रम सिधा कुरा जनतासँगका प्रस्तोता रवि लामिछानेसहित तीन जनालाई आज जिल्ला अदालतमा प्रस्तुत गर्ने भएको छ । आत्महत्या दुरुत्साहन गरेको आरोपमा लामिछाने, टिभी जर्नालिस्ट युवराज कँडेल यसअघि न्युज ट्वान्टी फोको काठमाडौको पानीपोखरीस्थित कार्यालयबाट नियन्त्रणमा लिएको थियो ।

 

त्यसैगरी कलंकीबाट पक्राउ गरिनु भएकी रितु कार्की समेतलाई बिहीबार अबेर चितवन पुर्याएको थियो । प्रहरीले साउन २१ मा चितवनमा आत्महत्या गरेको अवस्थामा भेटिएको पत्रकार शालिकराम पुडासैनीले रेकर्ड गरेकोको भिडियो लामिछाने, कँडेल र कार्कीको नाम भएको जनाउँदै आएको छ ।

 

प्रस्तोता लामिछानेले अनुसन्धानलाई सहयोग गर्ने बताउदै आउनुभएको छ । उहाँका समर्थकहरुले चितवन जिल्ला प्रहरी कार्यालय अघि नाराबाजी गरिरहेका छन् । यस विषयमा थप जानकारी दिन टिभी जर्नालिस्ट प्रमोद न्यौपानेलगायत न्युज- २४ कर्मी चितवनमा हुनुहुन्छ । न्यूज २४ बाट साभार

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Loading...

सवाल नेपाल टिभी

सम्बन्धित शीर्षकहरु