मेष – चु,चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries)
दिनको शुरुवात समय आनंद-प्रमोदमा खर्च हुनेछ। शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ। मध्यान्नपछि नयाँ काम सुरु नगर्नुहोला । बोली र व्यवहारमा ध्यान राख्नुहोला । क्रोध र द्वेषबाट टाढा रहनुहोस् र तपाईको दुश्मनहरू तपाईको पछि लाग्नेछन् । स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोला। आध्यात्मिक उपलब्धि हासिल गर्नका लागि दिन राम्रो रहेको छ ।

वृष – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus)

व्यापारीले प्रसिद्धि र सफलता प्राप्त गर्नेछन्। तपाईको सहकर्मी साथीहरुको पूर्ण सहयोग प्राप्त हुनेछ। आर्थिक लाभ हुनेछ। प्रतिस्पर्धीहरू चकित हुनेछन्। खाजा पछि, तपाई मनोरन्जनको संसारमा टहलनु हुनेछ र तपाईको प्रियले तपाईको हृदयलाई हर्षित पार्नुहुनेछ। नयाँ कपडा र घर उपकरणमा पैसा खर्च हुनेछ।

मिथुन – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini)

दिन तपाईंको बौद्धिक कार्य र छलफलमा सुरु हुनेछ। तपाईं आफ्नो कल्पना र रचनात्मकता थप्नुहुनेछ। शारीरिक र मानसिक सचेत रहनेछ। खाजा पछि, व्यवसाय वर्ग व्यवसायमा लाभ होला। घरमा शान्तिमय वातावरण रहनेछ। तपाईं विपक्षी र प्रतिस्पर्धाहरूको बीचमा विजयी हुनुहुनेछ।

कर्कट – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो (Cancer)

मानसिकरुपले अस्वस्थ रहनुहुनेछ। जसकारण शारीरिक रूपले अस्वस्थता अनुभव गर्नुहुनेछ । दिन प्रवासका लागि उपयुक्त रहेको छैन भूमि र सवारीसँग सम्बन्धित समस्याहरूले सताउनेछ। दिउँसोको खाना पछि तपाईंले आनन्द र शान्ति अनुभव गर्नुहुनेछ। अधिक विचारहरूले तपाईंको दिमागलाई विचलित गर्दछ।

सिंह – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे (Leo)

विदेशीहरूले राम्रो समाचार पाउनेछन्। पैसाले फाइदा हुनेछ । समय नयाँ कामको लागि शुभ रहेको छ। दिन लगानीकर्ताहरूका लागि लाभदायक रहेको छ। तपाईले मानसिक निराशाको अनुभव गर्नुहुनेछ । शारीरिक स्वास्थ्यमा नकारात्मक असर पर्न सक्छ।

कन्या – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो (Virgo)

बोलीमा ध्यान राख्नुहोला। परिवारका सदस्यहरूसँग बहस हुन सक्नेछ । शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्यको ख्याल गर्न सक्षम रहनु हुनेछैन। तर दिउँसो पछि तपाईंको समय अझ राम्रो रहेको छ । महत्त्वपूर्ण विषयमा भाइहरूसित छलफल गर्नुहुनेछ । बाहिर जानको लागि राम्रो दिन रहेको छ ।

तुला – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते (Libra)

कलात्मक र रचनात्मक शक्ति धेरै निर्धारण हुनेछ। तपाईं शारीरिक र मानसिक रुपले स्वस्थ रहनुहुनेछ। वैचारिक दृढता र सन्तुलन विचारधाराले काम पूरा गर्न सजिलो बनाउँदछ। पैसा कपडा र मनोरन्जनमा खर्च हुनेछ। दिउँसो पछि, तपाईंको दिमाग द्विपक्षीय स्थितिमा हुनेछ, जसले तपाईंलाई निर्णय लिन गाह्रो महसुस गराउनेछ।

वृश्चिक – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु (Scorpio)

तपाईंको आक्रामक र असंवेदनशील व्यवहारले तपाईंलाई समस्यामा पर्नेछ । अचानक आफन्तसँगको सम्बन्ध खराब हुन सक्छ। तर दिउँसो पछि, तपाईं शारीरिक, मानसिक स्वास्थ्यको ख्याल गर्न सक्षम हुनुहुनेछ। आर्थिक विषयहरूलाई व्यवस्थित रूपमा व्यवस्थित गर्नुहुनेछ। तपाईको आत्मविश्वास बढ्नेछ ।

धनु -ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius)

दिन व्यवसायको क्षेत्रमा लागि लाभकारी रहेको छ । पारिवारिक जीवनमा आनन्दको वातावरण रहनेछ। काममा पदोन्नति हुनेछ। साथीहरूसँग बाहिर जानुहुनेछ। व्यापारी वर्गले फाइदा प्राप्त गर्नेछन्। मध्यान्नपछि स्वास्थ्यप्रति विशेष ध्यान दिनुहोला। अनजान कार्यहरू वा व्यवहारले तपाईंलाई समस्यामा पार्नेछ।

मकर – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि (Capricorn)

परिवारका सदस्यहरूसँग खुशीको वातावरण हुनेछ। व्यापामा हुनेछ। व्यावसायिक क्षेत्रमा पनि अनुकूल वातावरण रहनेछ। सहकर्मीहरूको सहयोग प्राप्त हुनेछ। साथीहरूसँग बैठक हुनेछ । आय वृद्धिको योग रहेको छ । व्यापारी वर्गलाई व्यापारबाट फाइदा हुनेछ ।

कुम्भ – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द (Aquarius)

बौद्धिक काम, नवीनता र लेखनको बानीमा फस्नुहुनेछ। नयाँ काम सुरु गर्न सक्नुहुनेछ। लामो प्रवास वा धार्मिक भ्रमणको सम्भावना रहेको छ। व्यापारमा लाभको अवसर रहेको छ। स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोला तर मध्यान्नपछि पारिवारिक जीवनमा आनन्दको वातावरण हुनेछ।

मीन – दि, दु, थ, झ, ञ, दे,दो, च, चि (Pisces)

बोलि र व्यवहारमा ध्यान राख्नुहोला। शत्रुबाट सावधान रहनुहोला। आफ्नो स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोला। दिन गूढ ज्ञान प्राप्त गर्नका लागि राम्रो रहेको छ। विवाह पछि, तपाई साथीहरु र विदेशमा स्थित प्रियजनहरुको समाचार प्राप्त हुनेछ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर