मेष – चु,चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ (Aries)

नयाँ कार्यहरू गर्नको लागि शुभ दिन रहेको छ। ज्ञान र रहस्यमय विषयहरु बुझ्ने र बुझाउने कोशिश गर्नुहुनेछ। तपाईंको बोली र व्यवहारलाई प्रतिबन्धित राख्नुहोला। स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोला र व्यावासायिक क्षेत्रमा सावधानीपूर्वक हिड्नुहोला ।

वृष – इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो (Taurus)

दिन आनन्दमय रहनेछ। अन्य व्यक्तिहरू तपाईंको जीवनमा आउन सक्छन्। पर्यटन वा बसाईसराई आयोजित हुन सक्छ। मध्यान्नपछि सावधान रहनुहोला। दन्त्यकथाबाट सावधान हुनुहोला। तपाईंको स्वास्थ्यको ख्याल राख्नुहोला। आध्यात्मिक विषयहरू गहिरो रूपमा खपत हुन सक्छन्।

मिथुन – का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह (Gemini)

तपाईको दिन आनन्दमय र मनोरञ्जनात्मक रहनेछ। शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य राम्रो हुनेछ। कार्यालयमा सहकारी वातावरण हुनेछ। साथीहरुसँग पर्यटन स्थानमा भ्रमण गर्नुहुनेछ। रमणीय स्थलमा खाना खाने अवसर प्राप्त गर्नुहुनेछ ।

कर्कट – हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो (Cancer)

प्रतिकूलतामा पनि परिश्रमपूर्वक कार्य गर्नुहुनेछ। स्वास्थ्यमा विशेषरुपमा पेटसम्बन्धि समस्या रहनेछ। विधार्थीको विद्याभ्यासमा सफलता मिल्नेछ। मध्यान्नपछि परिस्थिति अधिक अनुकूल रहनेछ। स्वास्थ्यमा सुधार हुनेछ। मानसिक रूपले स्वस्थ रहनुहुनेछ।

सिंह – मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे (Leo)

मानसिक रुपले तनावमा रहनुहुनेछ। अस्वस्थताको केहि रूपहरू शारीरिक रूपमा अनुभव हुनेछ। परिवारका सदस्यहरूको साथसाथै त्यहाँ केहि समस्या हुन सक्छ। पैसाको नोक्सान हुनेछ। बच्चाहरूको बारेमा चिन्ता रहनेछ। बौद्धिक छलफलबाट टाढा रहनुहोला।

कन्या – टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो (Virgo)

भाग्यवृद्दिको योग रहेको छ। भाईहरु र आफन्तहरुबाट लाभ मिल्नेछ। प्रेमको सम्बन्धमा सम्मान प्रमुख रहनेछ। शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ। आमाको स्वास्थ्य बिग्रने सक्नेछ।

तुला – र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते (Libra)

शारीरिक र मानसिक स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ। पारिवारिक झगडामा बोलीमा ध्यान राख्नुहोला। नकारात्मक मानसिकता नअपनाउनुहोला। मध्यान्नपछि तपाईको मनमा भएको ग्लानी टाढा हुनेछ। नयाँ काम गर्न सक्नुहुनेछ। प्रतिस्पर्धीले विजय प्राप्त गर्नेछ।

वृश्चिक – तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु (Scorpio)

दिन मध्यम फलदायी रहेको छ। खुशी र सन्तुष्टि अनुभव गर्नुहुनेछ। परिवारका सदस्यहरूसँग रमाइलो दिनको समापन गर्नुहुनेछ। शुभ समाचार प्राप्त गर्नहुनेछ। मध्यान्नपछि परिवारमा झगडाको वातावरण हुनेछ। अनावश्यक खर्चमा ध्यान नदिनुहोला। शारीरिक स्वास्थ्य बिग्रन सक्छ।

धनु -ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे (Sagittarius)

दुर्घटना र शल्य चिकित्सा सावधान रहनुहोला। आनन्द प्रमोद पछि अधिक खर्च हुनेछ। प्रकृतिमा केही उग्रता हुनेछ। चाखलाग्दा घटनाहरू आफन्तमा अरुचिकर घटना हुनेछन्। शारीरिक र मानसिक खुशी र कल्याण प्राप्त गर्नुहुनेछ। मित्रहरु, आफन्तबाट उपहार प्राप्त गर्नुहुनेछ । पारिवारिक वातावरण आनन्दित रहनेछ।

मकर – भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि (Capricorn)

व्यापार उद्योग र व्यवसायको लागि लाभदायक दिन रहेको छ। छोरा र पत्नीले लाभ प्राप्त गर्नेछन् । सांसारिक जीवनमा सुखद सम्बन्धको कारण खुशी रहनुहुनेछ। दिउँसो खाजा खाए पछि मानसिक अस्वस्थता र खराब स्वास्थ्यले तपाईंलाई विचलित गर्नेछ। पैसा रमाईलो र मनोरन्जनमा खर्च हुनेछ।

कुम्भ – गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द (Aquarius)

व्यवसायको क्षेत्रमा फाईदा प्राप्त गर्नुहुनेछ । व्यापार वा व्यवसायमा पदोन्नति हुनेछ। उच्च अधिकारी तपाईंप्रति खुसी हुनेछन् । स्वास्थ्य पनि राम्रो हुनेछ। सन्तानको प्रगतीले मन खुशी रहनेछ। सांसारिक जीवनमा खुशी रहनुहुनेछ ।

मीन – दि, दु, थ, झ, ञ, दे,दो, च, चि (Pisces)

बौद्धिक र सम्बन्धित लेखन कार्यमा सक्रिय रहनुहुनेछ। नयाँ काम सुरु गर्नको लागि शुभ दि रहेको छ। बसाई र धार्मिक यात्राको सम्भावना रहेको छ। विदेशमा रहेका साथी र प्रियजनसँग सम्पर्क हुनेछ। शरीरले खुशी र थकान अनुभव गर्नेछ। तपाईको काम कुनै अवरोध बिना नै सम्पन्न हुनेछ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर