मुख्य खबर

२३ औं वार्षिकोत्सव मनाउँदै नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरण


  काठमाडौँ   सवालनेपाल   २०७७ फाल्गुन २०, १२:४५

नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणले आज आफ्नो २३ औं वार्षिकोत्सव मनाउँदै छ । प्राधिकरणले सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्री पार्वत गुरूङको प्रमुख आतिथ्यतामा आफ्नो वार्षकोत्सव मनाइ रहेको छ । वार्षिकोत्सव कार्यक्रम बिहान ११ बजेदेखि नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणको केन्द्रीय कार्यालय कमलादीमा शुरु भएको छ । दूरसञ्चार क्षेत्रको नियामक निकायका रूपमा दूरसञ्चार प्राधिकरण २०५३ साल फागुन २० गते अर्थात आजकै दिन स्थापना भएको थियो ।निजि क्षेत्रको सहभागिता गराई देशभर दूरसञ्चार सेवाको विकास, विस्तार तथा सञ्चालन गर्न आवश्यक स्वच्छ प्रतिस्पधात्मक वातावरणको सिर्जना गर्ने उदेश्यका साथ नेपाल दूरसञ्चार प्राधिकरणको स्थापना भएको थियो ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु