मुख्य खबर

थप ३ हजार सात सय ५० जनामा कोरोना पुष्टि, ५ हजार २ सय २५ संक्रमित निको भए


  काठमाडौं   सवाल नेपाल   २०७८ जेष्ठ २८, १८:०६

नेपालमा शुक्रबार थप ३ हजार सात सय ५० जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ ।

देशभर गरिएको ९ हजार ५ सय ९८ पिसिआर परिक्षणका क्रममा २ हजार ७ सय ९ र ५ हजार ५ सय ८४ एन्टीजेन परिक्षणका क्रममा एक हजार ४१ जनामा कोरोना पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यो संगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ६ लाख २३ हजार १५१ पुगेको छ ।

त्यस्तै कोरोनाका कारण थप ६७ जनाको मृत्यु भएको छ । हालसम्म नेपालमा ८ हजार ३ सय ५ जनाले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाएका छन् । त्यस्तै थप ५ हजार २ सय २५ संक्रमित निको हुँदा हालसम्म नेपालमा ५ लाख २० हजार ८ सय १६ संक्रमित निको भएका छन् । हालसम्म नेपालमा ३१ लाख ९८ हजार ७०२ पिसिआर परिक्षण गरिएको छ भने ९६ हजार ९५२ वटा एन्टीजेन परिक्षण गरिएको छ ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

थप समाचार