मुख्य खबर

सोमबार थप १ हजार ९५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि


  काठमाडौं   सवाल नेपाल   २०७८ आश्विन ४, १८:२४

नेपालमा सोमबार थप १ हजार ९५ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।देशभर गरिएको १० हजार ७ सय ८६ पिसिआर परिक्षणका क्रममा ९ सय ७५ जना र ३ हजार ३१ एन्टीजेन परिक्षणका क्रममा १२० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ ।

 

यो संगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ८ लाख ७४ हजार ६ सय २९ पुगेको छ । त्यस्तै कोरोनाका कारण थप ८ जनाको कोरोनाका कारण मृत्यु भएको भएको छ । हालसम्म नेपालमा ११ हजार ४८ जनाले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाएका छन् ।

 

त्यस्तै थप २ हजार ९ सय ५७ संक्रमित निको हुँदा हालसम्म नेपालमा ७ लाख ५२ हजार १ सय ७० संक्रमित कोरोनामुक्त भएको छ । हाल नेपालमा २२ हजार ३ सय २३ सक्रिय संक्रमित आइशोलेशन र २ सय ६४ जना क्वारेन्टाइनमा रहेको मन्त्रालयले जनाएको छ ।

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

थप समाचार