बैँक / वित्त

नेपाल एसबिआइ बैंक भोली ८१ प्रतिशत लाभांश पारित गर्ने


  काठमाडौं   सवालनेपाल   २०७८ पुष १९, सोमबार १४:४८

नेपाल एसबिआइ बैंकको २८औं वार्षिक साधारण सभा भोलि बस्दैछ । सभा बिहान ११ बजे त्रिभुवन आर्मी अफिसर्स क्लब भद्रकाली काठमाडौंमा बस्ने भएको हो । उक्त सभाले गत आर्थिक वर्षको मुनाफाबाट शेयरधनीहरुलाई ३ दशमलव ५० प्रतिशत बोनस शेयर र १ प्रतिशत दशमलव ८१ प्रतिशत नगद लाभांश वितरण गर्ने प्रस्ताव पारित गर्नेछ । उक्त सभाले गत आर्थिक वर्षको वार्षिक प्रतिवेदन माथि छलफल गरी पारितका लागि साथै आर्थिक वर्षको २०७८।०७९ को लागि लेखापरीक्षकको नियुक्ति र निजको पारिश्रमिक निर्धारण निर्धारण गर्ने प्रस्ताव समेत पारित गर्नेछ । साधारण सभा प्रयोजन र लाभांश वितरणका लागि कम्पनीले पुस ७ गतेदेखि २० गतेसम्म बुक क्लोज गर्ने हुदाँ पुस ६ गतेसम्म कायम शेयरधनीहरुले मात्र लाभांश प्राप्त र सभामा भाग लिन पाउनेछन् ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

थप समाचार