बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डिज २०० करोडको मनी लान्ड्रिङ प्रकरणमा नाम आएपछि चर्चामा छिन् । उनका धेरै तस्विरहरु सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भइरहेका छन् । जसमा अभिनेत्री ठगी मुद्दाका मुख्य अभियुक्त सुकेश चन्द्रशेखरसँग निकै नजिक देखिएकी छिन् । कतिपय तस्विरमा उनको शरीरमा लभ बाइट प्रष्ट देखिन्छ ।तस्बिरमा दुवैको स’म्ब’न्ध प्रष्ट देखिन्छ । तर, अभिनेत्रीले आफू आफैं यो जालमा फसेको बताउँछिन् । यस्तो अवस्थामा उनले मानिसहरूलाई यी तस्विरहरू सेयर नगर्न अपील समेत गरेकि छिन् । तर आज हामी सुकेशसँग उनको स’म्ब’न्धको बारेमा कुरा गर्दैनौं। बरु, हामी सलमान र उनको स’म्ब’न्धको बारेमा कुरा गर्नेछौं। ज्याकलिन फर्नान्डिजको नाम धेरै बलिउड सेलिब्रेटीसँग जोडिएको छ ।

जसमा साजिद खान, रितेश देशमुख, सलमान खानको नाम समावेश छ ।तर, सबैभन्दा बढी चर्चा उनको सलमानसँगको अ’फे’यर थियो । जानकारीका अनुसार ज्याकलिन र सलमानले सन् २०१४ मा फिल्म ‘किक’ मा सँगै काम गरेका थिए । त्यसपछि दुवैको अफेयरको चर्चा सुरु भएको थियो । सामाजिक सञ्जालमा दुवैको धेरै फोटोसप तस्विरहरु भाइरल भइरहेका छन् । तर, दुवैले आफ्नो स’म्ब’न्धलाई कहिल्यै स्वीकार गरेनन् । तर अभिनेत्रीले प्रायः सलमानसँग आफ्ना तस्विर सेयर गर्छिन् ।

यस्तो अवस्थामा उनीहरुबीच मित्रताभन्दा पनि सम्बन्ध बढी रहेको फ्यानहरुको विश्वास छ । मिडिया रिपोर्टका अनुसार सन् २०२० मा महामारीका कारण लकडाउनको समयमा अभिनेत्री सलमानको पनवेल फार्म हाउसमा बसेकी थिइन् । जहाँ दुबैले धेरै समय सँगै बिताएका थिए । उनका धेरै सुन्दर तस्बिरहरूले सामाजिक सञ्जालमा पनि भाइरल भइरहेका छन्। यी सबै कुराले दुवैमा मित्रताभन्दा पनि एकअर्काप्रतिको भावना बढी रहेको संकेत गर्छ ।

तर उनले आफ्ना फ्यानका अगाडि यो कुरा स्विकारेकी छैनन् । अर्कोतर्फ, ज्याकलिनको वर्कफ्रन्टको कुरा गर्ने हो भने, अभिनेत्री आगामी दिनमा धेरै फिल्ममा देखिने छिन् । जसमा ‘अटैक’, ‘बच्चन पाण्डे’, ‘हाम्रो विवाह’ र ‘राम सेतु’को नाम समावेश छ । नायिकाका फ्यानहरु उनका यी चलचित्रहरुको प्रतिक्षामा छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय