एजेन्सी । चर्चित कमेडियन कपिल शर्माले बुधबार आफ्ना छोरा त्रिशानको फोटोको झलक फ्यानसँग सेयर गरेका छन् । त्रिशानको पहिलो जन्मदिनको एक दिनपछि उनले उनका सुन्दर तस्बिर सेयर गरेकी छिन् । जसमा उनकी आमा जनक रानी, ​​श्रीमती गिन्नी चतरथ र छोरी अनाइरा शर्मा पनि छन् ।

यी तस्विरहरूमा कपिल शर्माका छोरा त्रिशान निकै सुन्दर देखिएका छन् र उनको तस्विरलाई फ्यानबाट निकै माया मिलिरहेको छ । वास्तवमा कपिल शर्माका दुई प्यारा सन्तान छन् । उनका छोरा त्रिशनले हिजो फरवरी १ मा एक वर्ष पूरा गरेका छन् । त्यसपछि उनले अहिले आफ्नो जन्मदिनको तस्विर परिवारसँग फ्यानसँग सेयर गरेका छन् ।

यी तस्विरहरूमा, एक वर्षको त्रिशान नीलो डेनिम शर्ट र मिल्दो प्यान्टमा देखिन्छ। तस्बिरमा सानो त्रिशान विभिन्न स्टाइलमा मुस्कुराएको देख्न सकिन्छ । तस्बिरमा कपिल शर्माका दुवै छोराछोरी हजुरआमाको काँधमा बसेर हाँसिरहेका छन् । अर्को तस्बिरमा कपिल शर्माले त्रिशानलाई काखमा समातेर बसेका छन् भने गिन्नी उनको छेउमा उभिएकी छन् भने उनकी आमा छोरी अनायरालाई काखमा लिएर कुर्सीमा बसिरहेकी छिन् ।

उल्लेखनीय कुरा के छ भने कपिल शर्मा र गिन्नीले लामो समय एकअर्कालाई डेट गरेपछि सन् २०१८ मा विवाह गरेका थिए । गत वर्ष मात्रै उनको एउटा छोरा भएको थियो । जसको पहिलो फोटोको झलक कपिलले उनको जन्मदिनको एक दिनपछि फ्यानका लागि सेयर गरेका छन् । यी तस्विरहरूमा त्रिशानले विभिन्न पृष्ठभूमिमा विभिन्न पोशाकमा क्यामेराको लागि पोज दिइरहेका छन्। तस्विरमा त्रिशान आफ्नी बहिनी अनायरासँग फोटो खिचिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर