काठमाडौं, ३१ वैशाख । ज्योतिष शास्त्रमा भनिएको छ कि सबै ग्रहहरुले एक अवधि पछि राशि परिवर्तन गर्ने भएकाले विभिन्न प्रकारका योगहरु बन्ने गर्दछ । कृपया बताई दिनुहोस् कि १५ मे मा सूर्य भगवान वृष राशिमा प्रवेश गर्दै हुनुहुन्छ । राजकुमार बुध जुन ७ मा यस राशिमा प्रवेश गर्नेछन् । दुवै ग्रहको राशि परिवर्तनका कारण सूर्य र बुधको संयोग बनिरहेको छ । सूर्य र बुधको संयोगले बुद्धादित्य योग बन्ने ज्योतिषीहरुले बताएका छन् । ज्योतिषमा बुद्धादित्य योगलाई निकै लाभदायक मानिएको छ । बुद्धादित्य योगबाट कुन–कुन राशिका मानिसलाई लाभ मिल्नेछ जानौं।

कन्या राशि
बुद्धादित्य योगको सृजनाका कारण कन्या राशिका व्यक्तिहरूलाई कार्यस्थलमा राम्रो अवसर मिल्नेछ। साथै, व्यापारिक क्षेत्रमा लाभको उच्च सम्भावना छ। यदि कुनै व्यक्ति व्यवसाय सुरु गर्न चाहन्छ भने यो समय उनको लागि शुभ मानिन्छ। यस अवधिमा आर्थिक उन्नतिको संकेत पनि देखिन्छ ।

कुम्भ राशि
सूर्य र बुधको संयोगको शुभ प्रभाव कुम्भ राशिमा देखिन्छ। यस अवधिमा चल वा अचल सम्पत्तिको खरिद शुभ साबित हुन सक्छ। साथै कामको दबाब भए पनि सबै काम सफल हुनेछन् । दाम्पत्य जीवनमा पनि खुशी रहनेछ र परिवारसँग राम्रो समय बिताउने मौका मिल्नेछ।

मीन राशि
बुद्धादित्य योगको सृजनाले मीन राशिका व्यक्तिका लागि आम्दानीका नयाँ स्रोत खुल्नेछन्। यसका साथसाथै आर्थिक लाभको सम्भावना पनि सृजना भइरहेको छ । कार्यक्षेत्रमा उन्नतिको नयाँ अवसर मिल्नेछ । यस अवधिमा प्रतिस्पर्धात्मक परीक्षाको तयारी गरिरहेका विद्यार्थीहरूले सफलता हासिल गर्नेछन्। व्यापार व्यवसायमा पनि लाभ हुने संकेत देखिन्छ । रचनात्मक कार्यमा वृद्धि हुनसक्छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर