#

आजको विनिमयदरः कुन देशको कति ?

  सवाल नेपाल   २०७६ श्रावण २४, शुक्रबार ०९:१३ मा प्रकासित

काठमाडौं । आज (शुक्रबार) केही देशको मुद्राको भाउ घटेको छ। आज अमेरिकी डलर एकको खरिददर ११२ रुपैयाँ ८१ प्रसा रहेको छ। यस्तै बिक्रदर ११३ रुपैयाँ ४१ पैसा रहेको छ। बिहिबार डलर एकको खरिददर ११३ रुपैयाँ १२ पैसा रहेको छ भने बिक्रीदर ११३ रुपैयाँ ७२ पैसा रहेको थियो।

त्यस्तै युके पाउण्ड स्ट्रलिङ एकको खरिददर १३७ रुपैयाँ ७ पैसा र बिक्रिदर १३७ रुपैयाँ ८० पैसा रहेको छ। साउदी रियाल एकको खरिददर ३० रुपैयाँ ८ पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ३० रुपैयाँ २४ पैसा रहेको छ।

त्यस्तै कतारी रियाल एकको खरिददर ३० रुपैयाँ ९८ पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ३१ रुपैयाँ १४ पैसा रहेको छ। युएई दिराम एकको खरिददर ३० रुपैयाँ ७१ पैसा रहेको छ भने बिक्रिदर ३० रुपैयाँ ८८ पैसा रहेको छ। मलेसियन रिँगिट एकको खरिददर २६ रुपैयाँ ९६ पैसा, बिक्रिदर २७ रुपैयाँ १० पैसा रहेको छ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवाल नेपाल टिभी