घटना

शरिरमा आगो सल्किदा १ जनाको मृत्यु


  ईलाम   सवालनेपाल   २०७७ चैत्र २४, १३:२९

ईलाम, ईलामको  रोङ गाऊपालिका ३ मार्से कि ४८ बर्षीया मन माया राईको आगोले जलेर  मृत्यु भएको छ । सोमबार दिउसो ११ बजे  गाईको खोले पकाउने चुलोमा उनले लगाईएको कटनको कपडामा आगो सल्किदा जलेर घाइते भएकी थिइन् ।

 शरीरको बिभिन्न भागमा जलेर घाईते भई उपचारको लागि बिर्तासिटी अस्पताल बिर्तामोड झापा लगिएको थियो  तर उनलाई सो अस्पतालमा उपचार हुन नसके पछि   थप उपचारको लागी  लागीएको मेचि अंचल अस्पताल भद्रपुरमा राईको मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय ईलामले जनाएको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु