अर्थ/बजार

सोमबार फेरी उकालो लाग्यो सुनको मूल्य, तोलाको कति आज?


  काठमाडौँ   सवालनेपाल   २०७७ चैत्र ३०, १२:१०

काठमाडौं – नेपाली बजारमा आज सोमबार सुनको मूल्य उकालो लागेको छ । पछिल्लो केही दिन यता लगातार उकालो लागेको सुनको मूल्य हिजो भने घटेको थियो । तर आज फेरि उकालो लागेको छ । हिजो ८९ हजार ५०० मा कारोबार भएको सुनको मूल्य आज १०० ले बढेर प्रतितोला ८९ हजार ६०० रुपैयाँमा कारोबार हुने सुनचाँदी व्यवसाय महासङ्घले जनाएको छ ।त्यस्तै तेजाबी सुनको मूल्य ८९ हजार १५० रुपैयाँ रहेको छ । चाँदीको मूल्य भने स्थिर रहेको छ ।  हिजो प्रतितोला १२ सय ७५ रुपैयाँमा कारोबार भएको चाँदीको मूल्य आज पनि सोहि मूल्यमा कारोकार हुने महासङ्घले जनाएको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु