नेपाल सरकारका मुख्य सचिव शंकरदास बैरागीले निजामती कर्मचारी अस्पतालको भविष्य निर्माणका लागि गम्भीर भएर लाग्न सुझाव दिनुभएको छ । सोमबार काठमाडौंमा १८ औं निजामती सेवा दिवसको अवसरमा निजामती कर्मचारी अस्पतालले गरेको कार्यक्रममा उहाले अस्पतालको भविष्य भनेको कर्मचारीकै भविष्य भएको भन्दै गम्भीर भएर अस्पताल सञ्चालन गर्न सुझाव दिनुभयो ।

उहाले अस्पताललाई निजामती कर्मचारी तथा जनताको उपचारको उच्चतम सेवा स्थल बनाउनुपर्नेमा जोड दिनुभयो । कर्मचारीले राज्य र जनताका लागि अधिकतम रुपमा सेवा प्रवाह गर्न उहाले निर्देशन दिनुभयो ।

सङ्घीय मामिला तथा सामान्य प्रशासन मन्‍त्रालयका सचिव एकनारायण अर्यालले अस्पतालमा सेवा लिने कर्मचारीको गुनासो आउने गरेको भन्दै यसलाई समाधान गर्न सुझाव दिनुभयो ।

उहाले कर्मचारी जनताका सेवामा नै बसेको भन्दै जनताका लागि अधिकतम काम गर्न आग्रह गर्नुभयो । सरकारले निजामती सेवा दिवसका लागि ‘व्यावसायिक र सिर्जनशील प्रशासनः विकास, समृद्धि र सुशासन’ भन्ने ५ बर्षे नारा तय गरेको छ । हेरक बर्ष भदौ २२ गते नेपालमा निजामती सेवा मनाइने गरिन्छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय