घटना

विवाहमा नाचगान गर्ने क्रममा वि’वाद भइ कु’टपि’ट हुँदा एक जनाको मृ’त्यु


  kathmandu   aashin   २०७८ फाल्गुन ९, सोमबार १३:५१

कैलालीको भजनी नगरपालिका–९ स्थित विवाहमा भएको झ’गडामा कु’टपि’टबाट एक जनाको मृ’त्यु भएको छ ।मृ’त्यु हुनेमा सोही ठाउँ बस्ने २५ वर्षीय बसन्त चौधरी रहेका छन् । आतइतबार राति कु’टपि’टबाट उनको मृ’त्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

विवाहमा बसन्त सहित सोही ठाउँ बस्ने २० वर्षीय दिनेश बिष्ट, गणेश सिंह, २५ वर्षीय लक्ष्मण बराल, २३ वर्षीय किशन बडैला, २३ वर्षीय प्रदिप कार्की, २५ वर्षीय दिपक अवस्थी लगायतका व्यक्तिहरू नाचगान गर्नेक्रममा वि’वाद भएको थियो । वि’वाद चर्कदै गएपछि कु’टपि’टहुँदा बसन्तका ग’म्भीर घाइते भएका थिए । उनको घोडाघोडी अस्पताल सुख्खड कैलाली हुँदै मेडिकल कलेज कोहलपुरमा उपचारको क्रममा मृ’त्यु भएको हो ।

कु’टपि’टमा संलग्न ४ जनालाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएर थप अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

थप समाचार