झापा । मोफसल बाट निर्माण भएको टेलिचलचित्र ‘असलबुवा’को दोश्रो भाग सार्वजानिक भएको छ । प्रकाशकला श्रेष्ठले निर्माण गरेको उक्त टेलिचलचित्रमा सन्तान र बाबु आमाको सम्वन्ध लाइ समेट्ने प्रयास गरेको निर्माण टिमले जानकारी दिएको छ । एउटा परिवार सफल हुनुमा बाबुआमाको भुमिका र सफल भएपछि तिनै सन्तानहरुले बाबुआमालाइ गर्ने ब्यवहार लाइ पारिवारिक कथामार्फत प्रस्तुत गरिएको छ ।

ज्ञानेन्द्र कोइरालाको कथामा कृष्णअनमोलको लेखन रहेको ‘असलबुवा’को दोश्रो भाग बाट नियमित रुपमा लेखन पक्ष कृष्णअनमोलले सम्हाल्ने भएका छन भने कलाकारहरुमा राम भट्टराई,करुणा दुलाल,विन्दु भट्टराई,प्रकाशकला श्रेष्ठ,बेनु चुडाल,पुनम कुमाल,पद्यमा कुमारी श्रेष्ठ, र सारदा ढुङ्गेल तथा बाल कलाकार रोहन भट्टराई र प्रियंका भट्टराईले अभिनय गरेका छन् । श्याम गिरीको छायांकन रहेको टेलिचलचित्रमा ज्ञानेन्द्र कोईरालाको छायाँकन सम्पादन तथा निर्देशन रहेको छ।
हेर्नुहोस ‘असलबुवा’ भिडियोमाः

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय