एजेन्सी । भारतको गुजरात राज्यको वडोदरामा एकै परिवारका ६ जनाले सामूहिक दे ह त्या ग को प्रयास गरेका छन्। गुजरातको वडोदरास्थित समा इलाकाको स्वाती सोसाइटी निवासी एक परिवारका ६ जनाले सामूहिक दे ह त्या ग गर्ने प्रयास गरेका हुन् ।

भारतीय सञ्चारमाध्यमहरूका अनुसार विष खाएका उनीहरुमध्ये ३ जनाको मृत्यु भएको छ भने तीन जनालाई अस्पतालमा भर्ना गरिएको छ। भारतीय प्रहरीका एसपी भरत राठौडाका अनुसार वि ष सेवनका कारण ३ जनाको मृत्यु भएको छ भने ३ जनालाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ ।

उनीहरूका छिमेकीहरुलाई उदृत गर्दै एसपी राठौडाले भने, ‘उक्त परिवारले आर्थिक अभाव झेलिरहेको थियो।’ घटनाको अनुसन्धान भइरहेको भारतीय प्रहरीले जनाएको छ ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार वडोदरास्थित समा इलाकाको स्वाती सोसाइटी निवासी एक परिवारैले सामूहिक दे ह त्या गको कोसिस गरेको हो। एसपी भरत राठौडले भने, ‘तीन जनाको मृत्यु भयो र बाँकी ३ जनाको उपचार भइरहेको छ। उनीहरूको छिमेकीका अनुसार त्यो परिवार आर्थिक अभाव झेलिरहेको थियो।’ भारतीय प्रहरीका अनुसार घ ट नास्थ लमा कुनै सु सा इड नोट भने फेला परेको छैन। घटनाको अनुसन्धान भइरहेको छ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय