अन्तराष्ट्रिय

साउदी अरेवियामा ४ जनालाई मृत्यूदण्ड


  काठमाडौँ   सवालनेपाल   २०७७ चैत्र ३०, १२:५६

साउदी अरेबियाले उच्च देशद्रोह र दुश्मनसँग सहकार्य गरेको अभियोगमा तीन सैनिकलाई मृत्युदण्ड दिएको छ। साउदी अरेवियाको रक्षा मन्त्रालयको एक विज्ञप्ति प्रकाशित गरी अदालतले मृत्युदण्ड सुनाएको उल्लेख गरेको छ। मृत्यूदण्ड सजाँय पाउनेहरुमा मोहम्मद बिन अहमद, शेर बिन इस्सा र हमद बिन इब्राहिम नामका तीन सिपाही छन। उनीहरूलाई  शत्रुलाई सहायता गरेको आरोप लगाईएको छ।एम्नेस्टी इन्टरनेसनल लगायत अधिकार समूहहरूले साउदी अरेविया सरकारलाई  मृत्युदण्डको सजाय रोक्न आग्रह गरेका छन।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु