मुख्य

लुम्बिनी प्रदेशसिक राजनीति तरंगित : एमालेको अचानोमा जसपा !


  बुटवल   सवाल नेपाल   २०७८ बैशाख १९, १४:५३

जनता समाजवादी पार्टी (जसपा) बाट लुम्बिनी प्रदेश सरकारमा सहभागी भएका ४ सांसदलाई पार्टीले कारबाही गरेपछि सो प्रदेशको राजनीति उथलपुथल मात्रै भएको छैन मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले राजीनामा दिएका छन् । राजीनामा दिएर एकल बहुमतीय सरकार बनाउने योजनामा रहेको एमालेलाई एक सांसदले साथ छोडेपछि पोखरेलको योजनामा क्षणभरमै तुहिन पुगेको छ ।

शंकर पोखरेललाई मात्रै होइन सत्ताको खेलमा लागेको जसपालाई थप घाटा लागेको छ । लुम्बिनीमा जसपा नेपालका ६ जना सांसद थिए । त्यसमध्ये सन्तोषकुमार पाण्डे, विजय बहादुर यादव, सुमन शर्मा रायमाझी र कल्पना पाण्डे लम्सालले मुख्यमन्त्री पोखरेललाई समर्थन गर्दै मन्त्रीमा सपथ लिएका थिए ।
-रातो पाटि बाट

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

सवालनेपालमा प्रकाशित सामग्रीबारे कुनै गुनासो, सूचना तथा सुझाव भए हामीलाई [email protected] मा पठाउनु होला।

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु