#

पुजा चम्लागाई र प्रमिश लिम्बुकाे ‘किसान चोकमा’ के भयाे ? (भिडियाे सहित)


मोफसलमा रहेर साहित्यिक कला तथा गीत संगीतमा याेगदान दिइ रहेका गीकार तथा गायक रुद्र भण्डारी ‘धुलो’काे शब्द,संगीत तथा आवाजमा ‘किसान चोकमा गेट’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन ।

मोफसलमा अझै पनि यस्ता कला भएका ब्यक्तिहरु छन जो सगँ कला र क्षमता हुदाँहुदै पनि चर्चामा आऊन सकेका छैनन् । उचित ठाउँ र अवसर नपाएर यस्ता कलाहरु सधै ओझेलमा पर्ने गरेका छन । यस्ता ओझेलमा परेका कलाकार मध्ये एक हुन रुद्र भण्डारी ‘धुलो’ जो कला र क्षमता भएपनि चर्चामा आऊन सकेका छैनन् । तर पनि आफ्नो निरन्तर मिहेनत र संघर्षले गर्दा आज आफ्नो कला दर्शकमाझ ल्याउन सफल भएका छन ।

उनले भर्खरै युटुबमार्फत आफ्नो पहिलो ‘किसान चोक’बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक गरेका छन । उनले यस गीत मार्फत आफ्नो कला मात्र होईन नेपालकाे पुर्बी ठाउँमा ओझेलमा परेका पर्यटकिय क्षेत्रलाई पनि चिनाउने प्रयास गरेका छन । आफ्नै शब्द,संगीत तथा स्वर रहेको यो गीतमा संगीत संयोजन अशोक थापाले गरेका छन ।

यस म्युजिक भिडियोमा प्रमिश लिम्बु र पुजा चम्लागाईले अभिनय प्रस्तुत गरेका छन भने मनोज खत्री,केशव कार्की र श्याम गिरीको पनि अभिनय देख्न सकिन्छ । रंग संयोजन तुलसी बास्कोटा र छायांकन श्याम गिरीले गरेका छन भने यसको सम्पादन तथा निर्देशन ज्ञानेन्द्र कोईरालाले गरेका हुन । यो म्युजिक भिडियोलाई ताजा खबर यूटूब च्यानलबाट बजारमा ल्याईएको हो । र्हेनुहोस पुरा भिडियोः

फेसबुकमा तपाईको प्रतिक्रिया

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

सम्बन्धित शीर्षकहरु