गत शुक्रबार साउदीबाट आएका १८ जना नेपालीको लगेज फुटाएर सामान चोरी भएको घटनाबारे छानबिन गर्न त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलले समिति गठन गरेको छ । विमानस्थलको स्टाफ बैठकले प्रवक्ता प्रेमनाथ ठाकुरको नेतृत्वमा पाँच सदस्यीय छानबिन टोली गठन गरेको हो ।

छानविन समितिमा हवाई सुरक्षा महाशाखाका प्रमुख प्रकाशचन्द्र ढकाल, एरोड्रम सेफ्टी अफिसका प्रमुख छविलाल खनाल, प्रशासन महाशाखाका वरिष्ठ अधिकृत लगायत छन् । छानबिन समितिले सामान नेपालकै विमानस्थलमा चोरी भएको हो कि अन्य विमानस्थलमा भन्ने पत्ता लगाउनेछ । समितिले घटनाका दोषीबारे पनि अनुसन्धान गर्नेछ । समितिलाई प्रतिवेदन बुझाउन पाँच दिनको समय दिइएको छ ।
यसैबीच, साउदीअरवको फ्लाई दुबईबाट गत शुक्रबार नेपाल आएका २० नेपालीमध्ये १८ जनाको लगेज फुटाएर सामान चोरी भएको घटना सार्वजनिक भएपछि फ्लाई दुबई एयरलाइन्सले पीडितहरुलाई क्षतिपूर्ति दिएको छ ।

tia-nepal-airport

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय