काठमाडौं, ४ पुस । लुटेको सुन लुकाउन जाँडसँगै निलेका एक लुटेरा अस्पतालमा जीवनमरणको दोसाँधमा छन् । उनको छिनछिनको स्वास्थ्य अवस्था काठमाडौं प्रहरीले लिइरहेको छ ।

काठमाडौंमा केही दिन अघि भएको लुटपाट घटनाका आरोपीले प्रमाण लुकाउन खोज्दा ज्यान जोखिममा परेको हो। प्रहरी फन्दामा परेका ती लुटेरा अहिले वीर अस्पतालमा भर्ना गरिएका छन्। घटनाको प्रमाण र आरोपीको प्राण जोगाउन प्रहरी आरोपीमाथिको स्याहारसुसारमा खटिइरहेको छ ।

काठमाडौंका प्रहरी निमित्त प्रमुख एसपी प्रधुम्न कार्कीले बेलाबेला आरोपीको अवस्थाबारे जानकारी लिइरहेका छन् ।

प्रहरीका अनुसार कीर्तिपुर घर भइ हलचोक बस्ने सुमन महर्जनले लुटेको दुई तोला सुनको सिक्री निलेका थिए। महानगरीय प्ररही वृत्त स्वयम्भुका अनुसार मंसिर १८ गते राति भएको लुटपाट घटनामा संलग्न आरोपमा पक्राउ परेका महर्जनले शुक्रबार राति जाँडको सितन बनाएर दुई तोला सुनको सिक्री निलेका थिए ।

कलंकीबाट पक्राउ महर्जनको साथबाट लुटपाट भएको मोबाइल र औंठी फेला परेपनि सिक्री फेला परेन । सोधपुछ गर्दा उनले सिक्री निलेको बताएका थिए । प्रहरीले मनमोहन मेमोरियल अस्पतालका चिकित्सकको सल्लाहअनुसार महर्जनको एक्सरे गराउँदा पेटमा सिक्री देखियो । त्यसपछि उनलाई वीर अस्पताल भर्ना गरेको छ । नागरिक दैनिकमा खबर छ ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर